İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Okumanın Yaşı Yok...

Perşembe, Mar.29.2018 - 11:41
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


Okumanın Yaşı Yok...

Okumanın yaşı yok derler ya işte yine bir örneğini daha yaşıyoruz.

Okumanın yaşı yok derler ya işte yine bir örneğini daha yaşıyoruz.

İlçemiz Türk Fındıcak köyünde doğdu. Ailesi ile birlikte çocuk yaşlarda Erbaaya yerleştiler. 

Başarılı bir öğrenim hayatı geçirerek ilk ve orta öğrenimden sonra Kara Harp Okulunu kazandı. Burda ki eğitim hayatını da başarıyla sürdüren gazetemiz yazarı, hemşerimiz Nuri YILDIRIM Teğmen olarak Askeri okuldan mezun oldu ve meslek hayatına başladı. Güzel ülkemizin çeşitli yerlerinde meslek hayatını sürdürdü. 

Askerlik mesleğinin son yıllarına yaklaşırken üniversite sınavlarına girerek Ankara üniversitesi hukuk fakültesini kazandı. Bir taraftan mesleğini yaparken diğer taraftan hukuk fakültesini bitirdi.

Askerlik mesleğini Albay olarak noktalayan hemşerimiz, gazetemiz yazarı Nuri YILDIRIM bu arada hukuk fakültesinide bitirdi. Şu anda Ankara barosundan Avukatlık ruhsatınıda aldıktan sonra Ankarada Avukat olarak yeni mesleğine başladı.

Nuri YILDIRIM, bugün Ankara Barosu'nda avukatlık ruhsatımı alarak ikinci mesleğime başladım.Allah'a şükürler olsun ki bana bu günleri de gösterdi.Yaşınız ne olursa olsun hırslı,azimli ve kararlı olmanın bir nevi meyvesiydi bu aslında.Bu zorlu yolculukta beni destekleyen eşim ve çocuklarım ile tüm dost, akraba ve arkadaşlarıma minnettarım.Ruhsatımı ebediyete intikal eden başta saygıdeğer babam olmak üzere tüm YILDIRIM Ailesine ithaf ediyorum. Hedefim ülkem için, Allah nasip ederse daha büyük hizmetler yapmaktır dedi.


Bu haber 850 defa okundu.

Benzer Haberler

Kur'an Kursu Öğrencileri 15 Temmuz Şehitlerini Anmak Amacıyla Program Düzenledi

Kur'an Kursu Öğrencileri 15 Temmuz Şehitlerini Anmak Amacıyla Program Düzenledi
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz şehitlerini ve tüm şehitlerimizi anmak, 15 Temmuz'un çocuklar ve gençler nezdinde bir bilinç, şuur ve ruha dönüşmesi için Erbaa ilçe müftülüğüne bağlı tüm yaz Kur'an kurslarında çeşitli programlar düzenlendi.

Cumartesi, Tem.14.2018 - 13:32

Şehitlerimiz İçin Okunan Hatmi Şerifler Dualarla Bağışlandı

Şehitlerimiz İçin Okunan Hatmi Şerifler Dualarla Bağışlandı Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen ''Şehitlerimiz için Kur'an okuyoruz'' kampanyası kapsamında camilerimizde ve Kur'an kurslarımızda okunan hatmi şeriflerin duası için program düzenlendi.

Cumartesi, Tem.14.2018 - 13:30

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR ERBAA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Ortaöğretim Kapsamında 810 Öğrenciye Sıcak Sulu Öğlen Yemeği hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

Cumartesi, Tem.14.2018 - 11:30

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR ERBAA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK

Taşımalı İlköğretim Kapsamında 899 Öğrenciye 180 İş Günü Sıcak Sulu Öğlen Yemeği Alımı ve Servis hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

Cumartesi, Tem.14.2018 - 11:28

VEFAAT VE BAŞSAĞLIĞI

VEFAAT VE BAŞSAĞLIĞI VEFAAT VE BAŞSAĞLIĞI

Cumartesi, Haz.30.2018 - 13:37
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://www.erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.