İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

CHP Tokat 2. Sıra Adayı Hasan Efe Uyar Erbaa' lı

Perşembe, May.24.2018 - 17:12
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


CHP Tokat 2. Sıra Adayı Hasan Efe Uyar Erbaa' lı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tokat İl Başkanlığı 27. Dönem Milletvekili aday tanıtım toplantısını dün İl Başkanlığında gerçekleştirdi.
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tokat İl Başkanlığı 27. Dönem Milletvekili aday tanıtım toplantısını dün İl Başkanlığında gerçekleştirdi.
 Tokat'ta sahaya inen adaylar seçim maratonuna başladı.
Sıralamada 2. Sırada yer alan Hasan Efe UYAR Erbaalı.
Toplantıda konuşma Hasan Efe UYAR: “ADALET DUYGUSUNU TEKRAR SAĞLAYACAĞIZ” dedi,
Avukatlık yapan Erbaa doğumlu 27 yaşındaki genç Milletvekili adayı Hasan Efe Uyar ise 2010 yılında Erbaa CHP Gençlik Kolları Başkanlığı görevi yürüttüğünü söyledi. Neden aday olduğunu açıklayan Uyar,
“Cumhuriyet tarihinin en kritik seçimini yaşıyoruz. Önemi şudur. 1923'te Türkiye Cumhuriyetini kuran Cumhuriyet Halk Partisi, bir kez daha sorumluluk alacaktır, 24 Haziran 2018'de Cumhuriyeti kurtaracaktır. Neden aday oldum. Bir hukukçu olarak öncelikle Adaleti, yargı mekanizmasını, siyasi iktidarın baskısından kurtarıp, bu halka adalet duygusunu tekrar hakim kılmak için bu ülkenin CHP iktidarına şiddetle ihtiyacı var. Gençlerin gelecek kaygısını zihinlerinden atması için, işsizlik sorununun bitmesi, Tokat'ın düşen nüfusunun son bulması için kapanan fabrikaların bacalarının tekrar tütmesi için bu ülkede CHP iktidarına ihtiyaç vardır” dedi.
Hasan Efe Uyar Kimdir.
1991 Erbaa doğumlu olan Hasan Efe UYAR İlk ve Ortaöğrenimini Erbaa'da aldı. 2010 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesinde Hukuk eğitimine başladı. 2011-2013 yılları arasında, Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrenci Temsilciliği ve Öğrenci Konseyi Başkanlığı görevlerinde bulundu. Öğrenci Konsey Başkanı olarak üniversite senato üyeliği ve üniversite yönetim kurulu üyeliği görevlerinde bulunarak ulusal ölçekte öğrenci hakları için mücadele verdi. 2015 Yılında mezun olan ve Serbest Avukat olarak mesleki faaliyetlerine başlayan UYAR; Türkiye Tarihinin en büyük iş katliamı Soma Maden Faciası davasını yakından takip ederek, şehit madenci aileleri ile birlikte hareket etti. İstanbul Kültür Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku alanında lisansüstü eğitimini sürdürmektedir. 
ÇALIŞMA YAPILAN KURUM VE ÖRGÜTLER
CHP Erbaa Gençlik Kolları Başkanlığı (2010)
Öğrenci Gençlik Sendikası Genç Sen Üyeliği (2010-2014)
İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrenci Temsilciliği
İstanbul Kültür Üniversitesi Öğrenci Konsey Başkanlığı 
İstanbul Kültür Üniversitesi Senatosu Üyeliği
İstanbul Kültür Üniversitesi Yönetim Kurulu Üyeliği
Sosyal Haklar Derneği Üyeliği
Halkevleri Hukuk Dairesi
Çağdaş Avukatlar Grubu
Beyoğlu Kent Savunması
İstanbul Kent Savunması
Erbaa Gazetesi ailesi olarak Hemşerimiz Hasan Efe UYAR a başarılar dileriz.

Bu haber 425 defa okundu.

Benzer Haberler

Erbaa'da inşa edilen 224 TOKİ konutu sahiplerini buldu

Erbaa'da inşa edilen 224 TOKİ konutu sahiplerini buldu Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından  Erbaa'da inşaa edilen, 224 konutun hak sahipleri kura ile belirlendi.

Perşembe, Haz.07.2018 - 16:17

TOKAT ERBAA AKGÜN-ENGELLİ-EZEBAĞI-MEYDANDÜZÜ-GÜVEÇLİ VE ZOĞALLIÇUKUR KÖYLERİ KAPALI SİSTEM SST YAPIM İŞİ TOKAT İL ÖZEL İDARESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Tokat Erbaa Akgün-Engelli-Ezebağı-Meydandüzü-Güveçli ve Zoğallıçukur Köyleri Kapalı Sistem SST Yapım İşi  4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır. 

Salı, Haz.05.2018 - 10:14

Erbaa'da eski tekel ambarları belediyeye devredildi

Erbaa'da eski tekel ambarları belediyeye devredildi Erbaa'da eski tekel ambarlarının bulunduğu 75 bin metrekarelik alan belediyeye devredildi.

Salı, Haz.05.2018 - 10:11

Erbaa'da büyük iftar hazırlığı

Erbaa'da büyük iftar hazırlığı

Erbaa Belediyesi bu yıl dördüncüsü düzenleyeceği 'Büyük Erbaa İftarına' hazırlanıyor.


Salı, Haz.05.2018 - 10:11

Ankara da Erbaalılar İftar Buluşması

  Bu çalışmaların bir kısmı olan Ankara’da oturan Erbaalıların ilk defa 1994 Eylül ayında Kurtuluş Parkında Sağlık Bakanlığı Sosyal tesislerinde bir araya geldiğimiz ilk yemeği hatırlatmak istedim.


Cuma, Haz.01.2018 - 10:16
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://www.erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.