İMBAT OSGB İŞ GÜVENLİĞİ & İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN ÇOK OKUNANLAR

  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

YENİ DÜZENİN İLK İCRAATI: TEMİZLİK

Perşembe, Tem.12.2018 - 10:48
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


FATİH KAPLAN
FATİH KAPLAN

YENİ DÜZENİN İLK İCRAATI:  TEMİZLİK

Yeni hükümetin kurulmasının ardından geçtiğimiz yeni yönetim sistemini hazmedemeyen odaklar var. Bunlar, seçimlerde istedikleri olmadığı için dünya genelinde hükmettikleri para gücüyle iktidarları tehdit etmeye. Onları görev yapamaz noktaya getirmek isterler. Bu işin ekonomik ayağı, bunun bir de toplumda infial yaratma ve toplumu yozlaştırma cepheleri vardır. Toplumu kutuplara bölüp kargaşa çıkarma işini bir başka yazımızda dile getirmeye çalışacağız. Öncelikle bu hafta yaşanan bir olaydan sonra ülkemizde başlayan ve bizleri sevindiren temizlik harekâtlarını yazmak istiyoruz.

  Yüce Türk milletini ayakta tutan en büyük birimlerden biri de: Aile dir. Aile sistemine düşman olanları incelediğimizde ilhak etmek istedikleri toplumlara önce kendileri gibi görünen insanları yerleştirenlerden bahsetmek gerekir. Bunların ilk işi aile ortamını yerle bir edip, büyüğün küçüğe sevgisin, küçüğün büyüğe saygısını yıkmaktır. Bu yıkılınca ne olur? İnsanlar atasını tanımaz, ataları da küçüklerini ya para getirecek birer köle ya da sırtında bir kambur olarak görmeye başlar. Böylece ruhu arka plana itilmiş, materyal olarak görülen bireyler toplumda çoğalmaya başlar. Bu ilk adımı gerçekleştirdikten sonra toplumun önem verdiği inanç sistemlerini yıkmaya başlarlar. Yani; önce inandığı mukaddes değerleri, sonra örfünü en sonunda da dinini yozlaştırmaya çalışırlar. Dili de bunlara eklediğimiz zaman karşımıza, dilini konuşamayan. Şehitlerini ve toprağını gereksiz gören, Dinini, şekillerin içine sokup, özüne inmeden yaşayan! Geçmişine düşman, geleceğine karamsar bakan hedefsiz bir toplum çıkar.

  Dini nasıl yozlaştırırlar. Papazlar lamı? Hayır! Alim görünümlü şarlatanlarla bunu yapmak zorundadırlar! Kim kendinden olmayana veya kendi gibi görünmeyene inanır. Hiç kimse! O zaman ne yapmak lazımdır? Önce bizim gibi görünen şeytanları parlatmak, sonra onlara para enjekte etmek ardından onlara sınırsız hâkimiyet alanı sağlamak lazımdır. O fütursuzca sağa sola saldırırken bunu ‘din adamı’ adı altında yapar. Ardından ailelerin önce içine girmekler ardından mecburen içine almakla tehdit ve şantajla kendi tarafına çeker. Bunu yaparken de zengin aile çocuklarının peşini bırakmaz. Ona önce para lazımdır, ardından güç. Onların kanına girdikten sonra, kansızlığını bir adım ileri götürüp onları yaşadıkları topluma ve devlete birer düşman olarak kullanmaya başlar. Zaten onun ve onlar için vatanın, bayrağın, dinin ve dilin önemi yoktur. Onlar isterler ki, tüm dünya insanları tek bir dili konuşsun, herkes onlar gibi düşünsün. Tüm insanlık onlar için çalışsın. Kendilerince kurdukları kulüpler, kurumlar ve geliştirdikleri saadet zincirleriyle etraflarına insanları toplayıp dünya genelinde güce sahip olup. Efendilerine hizmet yarışına girerler.

  Bunların hesabı aile kavramının yerle bir olduğu, insanların büyük efendilere köle olduğu bir dünya yaratılsın. Bunlar ister ki tüm insanlık onlara çalışsın. Herkesin gözü onların üzerinde olsun. Herkes onları konuşsun ve herkes onlardan korksun. Tüm devletler bize yardım etsin, tüm milletler bize saygı göstersin. Bunlar arkalarına dünyadaki terör devletinin gücünü almışlardır. Onlar kendi uydurdukları kitaplarına ve kanunlarına göre tüm insanlığı onlara köle olarak görmektedirler. Onların tüm hesapları bu minval üzerinedir!

  Hesap etmedikleri veya hesap ederken hafife aldıkları tek bir şey vardır. O da artık karşılarında binlerce yıldır dünyaya yön ve nizam vermiş yüce Türk milleti vardır. Hani o, hor ve hakir gördükleri Türk milleti! Bu hafta ve bundan önceki yıllarda yapılan operasyonlar göstermiştir ki, milletimizin içine sızan aşağılık köpekler, onların birer maşası durumundadır. Maskesi veya adı ne olursa olsun hizmet ettikleri yer aynı yerdir! Battıkları pislik onların sadece maskelerinde yoktur. Onun haricinde tüm ruhlarını o pisliğe sonuna kadar batırmışlardır. Kalpleri vatansız bir millet dilsiz bir toplum dinsiz bir dünya için çarpmaktadır. Ancak kafaları artık duvara toslamıştır. Oktar Babuna'ları ve onun gibi düşünenleri, Siyonizm'e hizmet edenleri bu saaten sonra korku sarmıştır. Hepsi sırasını beklesin! 

Onları yerle bir edecek güç Türk milletinin asil gücüdür. Hiç kimse bize kafatasçı şucu, bucu demesin. Bizler bu karanlık güçlere dünyayı dar edecek ve onları cehenneme gönderecek asil Türk milletinin evlatlarıyız. Her milletin bir simgesi her milletin bir ideali vardır. Bizim simgemiz şimdiye kadar ne kedi, ne kedicik, ne ayı ne de saksağan görünümlü, sahte kartal resmi olmadı.  Türk milleti her zaman ruhunda Borkurt'u yaşattı ve yaşadı. çakallara da bu ruhu gösterecek güçtedir. 

  Dünyanın da bizim de bildiğimiz bir gerçek vardırt ki, artık kılıçlar çekilmiştir ve yüce Türk milleti bunların hakkından gelecektir. YAHUDİ UŞAĞI MASONLARIN gücü devletimize yetmeyecek. Hepsi yerle bir olacaktır!

  Allah, milletimizi ve devletimizi bu kutlu savaşta muzaffer eylesin…

 

Fatih KAPLAN 12.07.2018


Bu haber 81 defa okundu.

Benzer Haberler

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

T.C.
ERBAA
İCRA DAİRESİ
2012/557 ESAS
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Cumartesi, Tem.21.2018 - 14:55

Kur'an Kursu Öğrencileri 15 Temmuz Şehitlerini Anmak Amacıyla Program Düzenledi

Kur'an Kursu Öğrencileri 15 Temmuz Şehitlerini Anmak Amacıyla Program Düzenledi
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz şehitlerini ve tüm şehitlerimizi anmak, 15 Temmuz'un çocuklar ve gençler nezdinde bir bilinç, şuur ve ruha dönüşmesi için Erbaa ilçe müftülüğüne bağlı tüm yaz Kur'an kurslarında çeşitli programlar düzenlendi.

Cumartesi, Tem.14.2018 - 13:32

Şehitlerimiz İçin Okunan Hatmi Şerifler Dualarla Bağışlandı

Şehitlerimiz İçin Okunan Hatmi Şerifler Dualarla Bağışlandı Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Türkiye genelinde düzenlenen ''Şehitlerimiz için Kur'an okuyoruz'' kampanyası kapsamında camilerimizde ve Kur'an kurslarımızda okunan hatmi şeriflerin duası için program düzenlendi.

Cumartesi, Tem.14.2018 - 13:30

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR ERBAA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Taşımalı Ortaöğretim Kapsamında 810 Öğrenciye Sıcak Sulu Öğlen Yemeği hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

Cumartesi, Tem.14.2018 - 11:30

YEMEK HİZMETİ ALINACAKTIR ERBAA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ- MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI MÜSTEŞARLIK

Taşımalı İlköğretim Kapsamında 899 Öğrenciye 180 İş Günü Sıcak Sulu Öğlen Yemeği Alımı ve Servis hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

Cumartesi, Tem.14.2018 - 11:28

Bu Yazarın Diğer Yazıları

TEKNEDE KAYBOLAN UMUTLAR VE ARTAN EKMEĞİMİZ...


Perşembe, Tem.19.2018 - 01:19

GAYRİ MEŞRULARIN DARBESİNE, KARŞI DARBE


Pazartesi, Tem.16.2018 - 12:10

RAKI MI? ZEMZEM Mİ?


Pazartesi, Tem.09.2018 - 11:59

KAHRAMAN TÜRK ORDUSU


Perşembe, Haz.28.2018 - 11:45

MİLLETİMİZE HAYIRLI OLSUN


Pazartesi, Haz.25.2018 - 12:11

HİÇ KİMSE KENARA ÇEKİLMESİN


Pazartesi, Haz.18.2018 - 11:24

ERBAA'DA RAMAZANI YAŞAMAK


Cuma, Haz.15.2018 - 13:48

Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://www.erbaagazetesi.com/

Bu site Turkishost haber yazılım paketini kullanmaktadır.