Buket Çiçekçilik Erbaa

GAZETELER

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

ANKET

  • Yeni Açılmış Olan Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz?

ZİLE’DE VERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Salı, Haz.06.2017 - 16:08
PAYLAŞ :
 |  Karakter Boyutu : A- A+


ZİLE’DE VERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

   Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından vergi ödül töreni ve iftar yemeği programı düzenlendi.

            Zile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı tarafından vergi ödül töreni ve iftar yemeği programı düzenlendi.

        Zile Ticaret ve Sanayi Odası’nın Gönül Bağı Restaurant’ta düzenlediği programa Vali Cevdet Can, Zile Kaymakamı Adnan Tezcan, Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, Zile TSO Meclis Başkanı Sami Solmaz, Zile TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Sargın, Zileli Sanayici İş Adamı Cemalettin Dinçer, Tokat Defterdarı Musa Avcu, Tokat Vergi Dairesi Müdürü Tahsin Gürler, İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hüseyin Direk, Ak Parti İlçe Başkanı M.Akif Seçkin, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Tunç, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ahmet Ziraatçi, Zile Vergi Dairesi Müdürü Sadettin Coşkun, Zile Mal Müdürü Hüsnü Polat, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Öcal, G.O.P. Üniversitesi Zile Dinçerler Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu Öğr.Gör. Mehmet Kocaman, Tokat TSO Meclis Başkanı Ali Özer, Tokat TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arat, Niksar TSO Meclis Başkanı Vedat Ülker, Niksar TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bülent Aybak, Turhal TSO Meclis Başkanı Osman Bayram, Turhal TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Sekman, Tokat TB Yönetim Kurulu Başkan Lütfi Bora, Zile TB Meclis Başkanı Ali Kıral, Zile TB Yönetim Kurulu Başkan Mehmet Yeni, Turhal Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Yalçın Bekler,Zile TSO Meclis Üyeleri ve Kadın Girişimciler Kurulu, Yeminli Mali Müşavir ve Muhasebeciler, Banka Müdürleri, Oda ve Borsa Genel Sekreterleri, diğer kurum ve daire amirleri ile çok sayıda davetli üyelerimiz ve vergi rekortmenleri katıldı.

        Vergi ödül töreni, Genel Sekreter Ertuğrul Oğuz Şengör' ün sunumları ile başladı.

        Meclis Başkanı Sami Solmaz’ın açılış konuşmasında; Ekonominin can damarı değerli iş adamlarımız ekonomik değerlerin yükünü her zaman sırtında taşıyan odamızın değerli misafirleri Sağlıklı ve huzurlu bir ramazan bayramına kavuşmayı dilerken, ekonomiye değer katanlar vergi ödül ve iftar programımıza hoş geldiniz.” dedi.

        Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Sargın’ ın konuşmasında; 1923 yılında, Zile Ticaret ve Sanayi Odası ilk kurulduğunda aynı aşk vardı yüreğimizde: “Memlekete hizmet sevdası…” Aradan geçen 94 yılda, TOBB’un da desteğiyle çok yol alındı. Birçok faaliyete, birçok etkinliğe, birçok sosyal yardımlaşmaya imza atılan Odada tek şey değişmedi: “Memleket Sevgisi…” Oda Başkalığımız olarak 2017 yılına gelindiğinde; üyelerimize sunduğumuz hizmetler ve eğitimler, sanayimiz ve sanayicilerimiz için sürdüğümüz projeler, ilçemiz için yapılan etkinlikler ve görüşmeler, en önemlisi ise de sosyal sorumluluklarımız devam ediyor olması dedi.

        Ödül töreninde konuşan Sayın Valimiz  Cevdet CAN;  “ Vergi rekortmenlerine teşekkür ederek, kendilerini kutladı. Bir insanın yaşadığı şehre itibar katması gerektiğini ifade eden Vali CAN, “Yaşadığı şehrin itibarına itibar katanlara, bizleri her zaman onurlandırır bu nedenle; Zile’nin geleceği çok açık olduğunun vurgusunu yaptılar.


Bu haber 347 defa okundu.

Benzer Haberler

Erbaa Cumhuriyet Meydanına yer altı çöp konteyneri

Erbaa Cumhuriyet Meydanına yer altı çöp konteyneri

Erbaa Belediyesi Cumhuriyet Meydanına yer altı çöp konteyneri yerleştirme çalışmalarına başladı.


Cuma, Ağu.18.2017 - 17:20

TESKOMB'dan Esnafı Rahatlatan Yapılandırma

TESKOMB'dan Esnafı  Rahatlatan Yapılandırma Erbaa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Narman yaptığı açıklamada, hali hazırda idari takipte ve icrada olan kooperatif ortaklarımızın temerrüt faizlerinin silineceğini duyurdu "

Perşembe, Ağu.10.2017 - 17:43

Erbaa’ya oto galericiler sitesi

Erbaa’ya oto galericiler sitesi Erbaa Belediyesi tarafından yapılması planlanan oto galericiler sitesinin proje hazırlıkları tamamlandı.

Çarşamba, Ağu.02.2017 - 15:00

Erbaa’ya oto galericiler sitesi

Erbaa’ya oto galericiler sitesi Erbaa Belediyesi tarafından yapılması planlanan oto galericiler sitesinin proje hazırlıkları tamamlandı.

Çarşamba, Ağu.02.2017 - 14:59
Yorum Yap
Güvenlik Resmi Resmi Yenile

Yorumlar
Yorum yapılmamıştır.

Toplam (0) adet yorum eklenmiştir.
Facebook ile Yorum Yap

Haber, Haberler

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.Buradasınız: Türkiye'nin En Kapsamlı Haber Portali: ERBAA GAZETESİ - Tükiye'nin en kapsamli haber portali: http://www.erbaagazetesi.com/